LISTOPAD

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM, KTEŘÍ PŘIŠLI NA PODZIMNÍ BRIGÁDU A POMOHLI NÁM S ÚKLIDEM ZAHRADY. STRÁVILI JSME SPOLEČNĚ PŘÍJEMNÉ ODPOLEDNE A UDĚLALI KUS PRÁCE. TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT NA JAŘE PŘI PODOBNÉ AKCI.

JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY!!!

NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁKŮ V ZŠ

​ve čtvrtek 16. 11. 2017 pořádá ZŠ Horácké náměstí den "Jak se žije na naší škole". Naši předškoláci v tento den ZŠ navštíví mezi 9:40 a 11:00 hodinou, vyzkouší si prakticky, co znamená "chodit do školy".

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

„SLYŠTE, SLYŠTE“  zahraje pan Urbánek v pondělí  27. 11. 2017 v 8.15hodin ve třídě Berušky. Prosíme rodiče, aby přivedli děti včas.

PROSINEC

Oslavy Mikuláše v MŠ:

Malá mikulášská nadílka všem dětem v úterý 5. 12. dopoledne.

Oslavy Vánoc ŘEČKOVICKÝ VÁNOČNÍ STROM

„Řečkovické Vánoce,“ tradiční akce, v pondělí 11. 12. 2017 v 15:10 hodin.

V programu vystoupí skupina dětí naší MŠ, pod vedením p. uč. Evy Kachlířové.

Zveme všechny rodiče. Vystoupení bude na schodišti u kostela.

VÁNOČNÍ BESÍDKY A DÍLNIČKY

Ve středu 13. 12. v 15.15 hodin, ve všech třídách.

Společné posezení, poslech a zpěv vánočních písní a koled, společné vánoční tvoření. Při této příležitosti zakoupíme hračky a stavebnice z daru rodičů, každá třída asi za 2 000,-Kč + drobný dáreček všem dětem. Tyto dárky dětem nadělíme den po besídkách.

Během vánočních svátků je naše MŠ uzavřena.

Uzavření školy bylo projednáno a rodiči odsouhlaseno na schůzce rodičů dne 4. září. Jedná se o čtyři pracovní dny:

27.12 – 29. 12. 2017 a 2. 1. 2018

Poslední den provozu: pátek 22. prosince 2017

PŘEJEME VŠEM DĚTEM A RODIČŮM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, HODNĚ DÁREČKŮ, POHODU

VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU.

Přeje kolektiv MŠ