Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivity pro děti

Vážení rodiče,

tyto nápady berte prosím pouze jako inspiraci. Není povinností pracovat s dětmi podle našich stránek, je to jen na Vás a Vašich dětech, zda naše nápady a inspiraci využijete. Ve většině případů jde o činnosti, hry a aktivity, které za jiných okolností děláme s dětmi ve školce a kterým bychom se nejraději opět věnovaly spolu s dětmi. Věříme, že celou situaci spolu zvládneme a shledáme se všichni v lepších časech. Vaše paní učitelky.

(Malá nápověda: i když je napsáno "příspěvků 0", klikněte na název rubriky, objeví se náměty.)

 

Rubriky

Zajímavé odkazy

Příspěvků: 0

Pohybové aktivity

Příspěvků: 0

Předškolácké úkoly

Příspěvků: 0

Jazykové a komunikační dovednosti

Příspěvků: 0

Zábavné hry a činnosti

Příspěvků: 0

Tvoření

Příspěvků: 0

Básničky a písničky

Příspěvků: 0