ČERVEN

Fotografie dětí ke dni matek budou zaslány do MŠ koncem měsíce května. Bližší informace k vyzvednutí fotografií najdete na nástěnkách tříd.

Screening očí

proběhne v úterý 16. 6. 2020 od 8:30 hodin, prosím potvrďte ve třídách účast již dříve přihlášených dětí. Děkujeme.

Pasování předškoláků

proběhne v úterý 16. 6. 2020 od 15:00 hodin na školní zahradě. Vzhledem k mimořádné situaci je akce určena pouze pro děti odcházející do ZŠ a jejich rodiče. Program zajistí Brněnské písničkové tetiny.

Prázdninový provoz po dohodě se zřizovatelem bude provoz o prázdninách od 7. 7. do 31. 7. pouze pro děti z kmenové mateřské školy. Na ostatní mateřské školy v Řečkovicích nebude, vzhledem k mimořádné situaci, možné děti o prázdninách přihlásit, proto školky vyšly rodičům vstříc a prodloužily prázdninový provoz.